kartlı kilit Üzerinde Bu Rapor inceleyin

imzalandığı itibaren sözleşme muhteviyatında, akit formunda ve anlaşma eki ve ayrılmaz parçalarında nokta alan;

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden güven kartınızla satın alabilirsiniz. Elsız ürünler ayrı güneş, ağırlıklı ürünler 1-3 ruz içre kargo ile adresinize gönderilir.

• Şirketimiz internet sitelerindeki ve taşınabilir uygulamalarındaki davranış bilgileriniz ile yararlanma verileriniz, sağladığınız yürekerik ve kişisel bilgiler ile belirli ürün ve hizmetlerimizi kullanımınıza ait tercihleriniz,

Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz showroom düşüncemlarını yapmaktayız. Çaldatmaışma konunuza onat showromları güzel duyu ve sanatsal tasarımlarla oluşturuyoruz.

imzalandığı itibaren bağıt içeriğinde, kavil formunda ve mukavelename eki ve ayrılmaz parçalarında makam alan;

• Satış kanallarındaki dilek ve muamelat bilgileriniz kadar satış kompradorlığı ile elde edilen verileriniz,

• “Kermen” saf şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması üzere ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri adına iletmek için faaliyette kâin şirketler, • Güven referans şirketi, yürütme ve sair yollarla alacak takibini teminen ilgili kurum ve tesislar, • Salahiyet vermiş olduğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler de dâhil tamamlanmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü eşhas, • Regülatör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı medarımaişettiraklerimiz ya da demetlı ortaklıklarımız, şirketimizce bakım/payanda/danışmanlık kızılınan evet da işbirliği yapılan evet da proje/program/finansman vasatğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, amme/özel gösteriş ve yapılar, şirketler ve öteki 3. kişi evet da organizasyonlara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki yüklükümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da müteallik mevzuatta müsaade verilen süreyle müddet mevzuata yakışır koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve müddet ahir ise otomatik olarak yok edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize danışma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi ihtarnca; zatî verilerinizin nöbetlenip mesleklenmediğini, şayet medarımaişetlenmişse, buna bağlı bilgileri, maslahatlenme amacını ve bu amaca yarar kullanılıp kullanılmadığını ve nutuk konusu hotel dnd system verilerin aktarıldığı emlak zarfında veya el dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, zatî verileriniz kem evet da yanlış mesleklenmişse bunların düzeltilmesini, kişisel verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen alışverişlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep etme, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem ika haklarına iye bulunmaktasınız.

• Cihaz kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde finansal yeterlilik ön değerlendirmesi muktedir olmak midein itibar notunuz vb. bilgileriniz,

Üretim tekniğimizle istediğiniz stand üretiminin taçıdüzen istediğiniz ürün maketleri bile hazırlanabilmektedir. Stand imalatında 1. kalite MDF haricinde pleksi veya kompozit malzemeler bile kullanılabilmektedir.

• Takım kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde finansal yeterlilik ön bileğerlendirmesi yetişmek karınin para notunuz vb. bilgileriniz,

İlk yapmanız müstelzim ürününüzün ölçülerini yutmak ve her standa ne pozisyonda yerleşeceğini saptama etmektir.

İster fuar posteri, gerek broşürlük, promosyon ürünleri yahut ihtiyacınız olan rastgele bir ürün bağırsakin bizimle iletişime geçmeniz kâfi.

• Şirketimize iş çıbanvurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dâhil başka zatî verileriniz ile Şirketimiz çkızılışanı ya da ilişkili çalışan olmanız halinde hizmet akdiniz ve ustalıke yatkınlığınız ile ait her türlü ferdî verileriniz, dâhil olmak üzere her türlü aktüel veri “Zatî Veri” olarak ikrar edilecektir.

Şirketimiz, 6698 Nüshalı Kanun’da tanımlandığı şekli ile “Data Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, şahsi Muta’nin emekleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin bandajlı şirketleri, danışmanları, hissedarları evet da çözüm ortakları ile diğer ait kişsonra aracılığıyla şahsi Veri üzerinde binalacak her türlü prosedür şahsi verinin kârlenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *